7.5.13

"Dobra Karma" - spotkanie wege blogerów kulinarnych

Mnie niestety nie dane, ale zazdraszczam Wszystkim uczestnikom i uczestniczkom! :)

"Dobra Karma" - spotkanie wege blogerów kulinarnych

18-19 maja puszka.pl organizuje w Warszawie, w restauracji Biosfeera, spotkanie wege-blogerów kulinarnych i osób prowadzących serwisy w tej tematyce (np. wegemaluch.pl). Termin jest nieprzypadkowy, bo 19 maja są trzynaste urodziny Puszki - będzie pyszny tort! :D
Serdecznie zapraszamy wszystkich wege blogerów! :D Jeśli macie znajomych, którzy mogliby być zainteresowani naszym spotkaniem, koniecznie ich zaproście! :)
Poza ciekawymi wykładami i warsztatami stawiamy na miłe spędzenie czasu w ciekawym towarzystwie :) Celem spotkania będzie przede wszystkim wzajemne poznanie się, wymiana doświadczeń, stworzenie gruntu pod lepszą współpracę naszego środowiska, a w przyszłości być może jakiejś wartości dodanej - razem na pewno znaczymy więcej niż każdy z osobna :)
UWAGA: liczba miejsc ograniczona do 30-40 osób. Jednym z kryteriów decyzji na pewno będzie kolejność zgłoszeń.

Koszty i nocleg:

Udział jest bezpłatny, jednak koszty zw. z przyjazdem, posiłkami (lunche będą wegańskie i bezglutenowe) i ew. noclegiem każdy ponosi sam. W kwestii noclegu zobaczcie promocyjną ofertę EMMA hostel (45 zł za noc + śniadanie) - to wegetariański (a jakże!) i ekologiczny hostel w centrum Warszawy.

Dojazd:

Dojazd do restauracji Biosfeera jest bardzo wygodny - z centrum najlepiej pojechać metrem. Z kolei dystans z Dworca Centralnego do Metro Centrum to 1 przystanek tramwajowy, który równie dobrze można przejść piechotą. Nikt z przyjezdnych nie powinien mieć więc problemów z dotarciem :) Na mapce zaznaczyłam również EMMA Hostel.

http://puszka.pl/dobrakarma/index.jsp
www.freethepuppets.com
www.neurokultura.pl
www.mamcie.ie https://
www.facebook.com/SlingShoe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz